PROČ ZPÍVAT?​

Zpěv není jen záležitostí hlasivek, ale celé hlavy, celého těla a celého srdce. Je vědecky dokázáno, že když zpíváme, jsme méně nemocní, méně podléháme špatným náladám, cítíme se lépe na těle i v duši.

PROČ ZPÍVAT DOBŘE?

Ve zpěvu nám většinou brání právě to, že nezpíváme čistě. To ale není důvod nechat se umlčet. Důležité je především chtít zpívat. Když do zpěvu dáte své srdce a odvahu otevřít něco, co dlouho spalo, je napůl vyhráno. Pak už zbývá jen vykročit na cestu k objevení svého hlasu. A na té Vás budu ráda provázet. Jednoduše se naučíte, jak to udělat, aby váš hlas pracoval podle vašich představ.

PROČ KURZ DANY HOUDKOVÉ?

Existují různé kurzy zpívání. Asi nejčastěji jsou určeny pro ty, kdo již nějakou zkušenost s prací s hlasem mají. Najdete i kurzy pro nezpěváky. Můj kurz je výjimečný tím, že pracuji nejen s hlasovým aparátem, ale především respektuji jedinečnost každého člověka. Jeho tempo, zda někdy v životě zpíval, nebo vůbec ne, ale i různé zábrany a bloky. Na kurzu si osvojíte správnou intonaci, různé hlasové techniky a celkově poznáte svůj hlas.

Naučíte se, jak správně dýchat, jak zacházet s vnitřní energií, jak uvolnit mysl i tělo. Zkrátka lépe poznáte sami sebe.
A především zjistíte, že zpívat je vlastně opravdu snadné. Nahrajte si vlastní CD!

Přijďte si zazpívat. Vaše